Welinton Arabistan’a gidiyor yerine eski Galatasaraylı geliyor!

Beşiktaş’ta transfer çalışmaları devam ederken, iç transferde de sıcak gelişmeler yaşanıyor.

Gelecek oyuncular kadar gidecek isimler de merak edilirken, Siyah-Beyazlıların, Brezilyalı stoperi Welinton’a sürpriz bir talip çıktı.

Resmi teklif iletildi

Suudi Arabistan ekiplerinden Al Ettifaq’ın, Sambacı’yla ilgilendiği tez edildi. A Spor’un haberine nazaran; Suudi temsilcisi, 33 yaşındaki savunmacı için harekete geçti ve Kara Kartal’a resmi teklifini iletti.

Kabul etmeye sıcak…

Haberde; Al Ettifaq’ın, Welinton için birinci etapta 1 milyon Euro’luk bir teklifle Beşiktaş’ın kapısını çaldığı belirtildi.

Roman Saiss ve Emrecan Uzunhan üzere iki stoper desteği yapan Siyah-Beyazlıların da 33 yaşına gelmiş Welinton’a gelen bu teklifi kabul etmeye sıcak baktığı fakat pazarlıklarda sayısı biraz daha üst çekmeye çalıştığı kaydedildi.

Taraflar ortasında görüşmelerin devam ettiği öğrenilirken, kısa vakitte transferin sonuçlanabileceği de gelen haberler ortasında.

Sürpriz alternatif!

Öte yandan A Spor bir transfer haberi daha paylaştı. Beşiktaş, İtalyan grubu Verona’da forma giyen Koray Günter için de devreye girdi. Siyah-Beyazlıların, Çizme temsilcisiyle görüşmelere başladığı kaydedildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.