Supsis’ten Teşebbüs ve KOBİ’ler için fiyatsız canlı dayanak sistemi

Dijitalleşmenin gün geçtikçe yaygınlaşmasıyla birlikte tüketici davranışlarının süratle dönüşmesi iş dünyasının pazarlama stratejilerine istikamet veriyor. Tüketicilerin birçoğu gereksinimlerini işletmelerin dijital platformları üzerinden karşılarken, markalarla bağlantılarında de telefon ya da e-posta yerine artık canlı takviye çizgilerini tercih ediyor.

Invesp’in mevzuya dair gerçekleştirdiği araştırma tüketicilerin markalarla irtibat kurmak için sadece yüzde 51’inin e-posta ve yüzde 44’ünün telefonu kullandığını işaret ederken, yüzde 73’ünün ise artık canlı dayanak çizgilerini tercih ettiğini gösteriyor. Canlı dayanak özelliği kullanan müşterilerin yüzde 38’i ise başarılı bir bağlantı kurdukları takdirde bir eser satın alırken, şirketler de canlı dayanak ile sipariş bedelini yüzde 43 artırıyor.

İşletmelerin müşterileriyle bağlantı kanallarını tek bir uygulamada toplayan yerli canlı takviye sistemi ve irtibat tahlilleri Supsis Kurucusu Enes Dur, mevzuyu şu sözlerle kıymetlendirdi: “Dijitalleşme klasik pazarlama stratejilerini değiştiriyor. Şirketler artık reklam metotlarını kullanmak yerine müşteri tecrübesini güzelleştirerek site trafiğini ve dijital görünürlüğünü artırmayı hedefliyor. Biz de otomatik lisan çevirme özelliğine sahip ve fiyatsız olan 7/24 online takviye sistemimizle KOBİ ve teşebbüslere hem yurt içi hem de globaldeki müşteriyle eşzamanlı irtibat kurmalarını sağlıyoruz.”

YENİ JENERASYON PAZARLAMA KANALI: CANLI TAKVİYE HATTI

Canlı takviye sisteminin işletmelerin sarfiyat kalemlerinden ve vakitten tasarruf etmelerine kapı araladığını aktaran Supsis Kurucusu Enes Dur, “Dijitalleşmenin yaygınlaşmasıyla birlikte e-ticaret yapan işletmelerin sayısı gün geçtikçe artıyor ve tüketicilerin karşısında geniş bir yelpaze oluşuyor. Bu yüzden dijitalde görünür olmak ve potansiyel müşterilerle bağ kurmak kritik bir kıymet arz ediyor. Canlı dayanak sistemi yapay zeka altyapısıyla birlikte mesai saatleri dışında da çalışmaya devam ederek müşterilerle 7/24 irtibatta kalınmasına imkan tanıyor ve bekleme mühletlerine son veriyor. İşletmeler daha az işgücü ile yanılgı yapma oranını minimuma indiriyor” dedi.

CANLI DAYANAK SİSTEMİNDE ÇOK TARAFLI ENTEGRASYON DEVRİ

Tüketicilerin hala bir kısmının farklı irtibat kanallarını da kullandığının altını çizen Enes Dur, “Teknoloji günlük hayatımızın birer kesimi haline geldikçe, tüketiciler bu alandaki tüm yenilikleri tecrübelerinde pratiğe dönüştürmek istese de bir kısmı hala farklı bağlantı kanallarına sadık kalabiliyor. Supsis olarak bu noktada teşebbüs ve KOBİ’lere çok taraflı bir sistem sunarak sesli ya da imajlı görüşme, ticket, sms, e-posta, toplumsal medya ve WhatsApp entegrasyonu yapıyoruz. İşletmeler bu sayede irtibat kanallarını her an erişilebilir kılıyor ve dayanak çalışanlarına daha az muhtaçlık duyuyor. Uygulamamızdaki işçi raporlama özelliğimizle de verimliliklerini artıracak tahliller üretebiliyor” sözlerini kullandı.

YERLİ VE FİYATSIZ CANLI DAYANAK SİSTEMİ KÜRESELE AÇILIYOR

Canlı dayanak sistemlerinin birçok kesim ve iş modelinde kullanılabildiğini söyleyen Supsis Kurucusu Enes Dur, “Sistemimiz e-ticaret, ithalat, ihracat üzere birçok alandaki farklı dallara hitap ediyor. Müşteri memnuniyetini artırma ve irtibat aksaklıklarının giderilmesi temelinde inşa ettiğimiz yerli uygulamamızla işletmelere fiyatsız takviye veriyoruz. Müşteri tecrübesi ve pazarlama stratejilerinde online irtibat sistemlerinin kıymetinin gelecek devirde de artmaya devam edeceği farkındalığıyla ülkemiz başta olmak üzere küresele de açılmayı hedefliyoruz” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.