Geçirdiği müthiş kaza sonrası oyuncu Mine Tugay son halini paylaştı! Hayranlarının ağzı açık kaldı: Ne oldu sana bu türlü?

Medcezir dizindeki başarılı performansıyla hafızalara kazınan hoş oyuncu Mine Tugay, bisiklet kazası geçirdi. Kazada ağır yaralanan Tugay, apar topar hastaneye kaldırıldı. Kolları sargıya alınan hoş oyuncu, toplumsal medya hesabından durumuyla ilgili paylaşımda bulundu. Mine Tugay’ın o halini gören hayranları ise büyük hüzün yaşadı. İşte Mine Tugay’ın kaza sonrası son hali…

YÜREKLERİ AĞIZLARA GETİRMİŞTİ

Bisikleti ile kaza geçiren Mine Tugay, yürekleri ağızlara getirmişti. Müthiş kaza sonrası hastaneye kaldırılan hoş oyuncu tedavi altına alınmıştı. Mine Tugay’dan birinci paylaşım geldi!

SON HALİNİ PAYLAŞTI

Kaza sonrası toplumsal medya hesabından sargılı kollarıyla poz veren Mine Tugay, “Bu da bu türlü bir anı oldu. Sakın kasksız bisiklet kullanmayın. O kask başımda olmasaydı şuan diğer şeyler olurdu. Sakın.” dedi. Tugay’ın o paylaşımına sevenleri, ‘Geçmiş olsun’ dileklerini eksik etmedi.

İşte Tugay’ın yaptığı paylaşım:

MİNE TUGAY KİMDİR, NERELİ, KAÇ YAŞINDA?

Mine Tugay (d. 28 Temmuz 1978, Konya), Türk dizi, sinema ve tiyatro oyuncusu.

Subay olan babasının misyon yeri olan Konya’da doğdu. Yeni Levent Lisesi’ni bitirdi.Oyunculuğa 1997 yılında Masal Gerçek Tiyatrosu’nda oynadığı Büyük Kulaklı Küçük Ayı isimli oyun ile adım attı. Birebir yıl Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde oyunculuk eğitimine başladı.

Ancak ortalarında Özge Özberk ve Mahsus Namal’ın da bulunduğu 15 kişilik sınıftan ‘disiplinsizlik’ savıyla uzaklaştırılan 13 şahıstan biri oldu. 1998 yılında İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Oyunculuk Kısmını kazandı.Konservatuvardan mezun olduktan sonra Semaver Kumpanya’da tiyatro oyunlarında oynamaya başladı.

2003 Yılında Işıl Kasapoğlu rejisiyle Onikinci Gece ve Kuşlar Meclisi oyunlarında oynadı. Birebir yıl Gülbeyaz isimli televizyon dizisinde rol aldı.2004 yılında İsmi Aşk Olsun isimli dizide ve Gönül Yarası isimli sinema sinemasında rol aldı. Tıpkı yıl Semaver Kumpanya’da Işıl Kasapoğlu ve Bülent Emin Fayda rejisiyle Mem ile Zin isimli oyunda oynadı.

‘Beko Plazma TV’ , ‘Eti Çay Keyfi’, ‘Anadolu Bank’, ‘Bosch Çamaşır Makinası’, ‘Ecobella Home’, ‘Bosch Logixx 8 Çamaşır Makinası’ oyuncunun yer aldığı reklam sinemaları ortasındadır.2005 yılında Aşk Her Yaşta isimli televizyon dizisinde oynadı. Bahçeşehir Üniversitesi İleri Oyunculuk Yüksek Lisansını tamamlarken ‘Aliye’ isimli dizide rol aldı.

2006 yılında Yüksek Lisans’ını bitirdi. Birebir yıl Tiyatro Dot’ta Emre Koyuncuoğlu rejisiyle Çok Uzak isimli oyunda oynayan Mine Tugay, Show TV’de yayınlanan Gülpare ve Star TV’de yayınlanan Benden Baba Olmaz isimli dizilerde başrolde yer almıştır.TRT1’de yayınlanan Aynadaki Düşman dizisinde Haluk Piyes ile başrol oynamıştır.

Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi isimli dizide’de Narkotik başkomseri Suna isimli karakteri canlandırmıştır. Klasik Nazım Günleri’nde, Yılmaz Onay tarafından, okuma tiyatrosu olarak sahnelenen Nazım Hikmet oyunlarında, 2007 yılından bu yana her yıl istekli olarak rol almaktadır.

Kanal D’de yayınlanan O denli Bir Geçer Vakit Ki dizisinin 3.sezonunda Bahar karakteri ile katılmıştır. Dördüncüsü düzenlenen 2013 Antalya Televizyon Ödülleri’ni Engin Hepileri ile birlikte sunmuştur.2014’te atv’de yayınlanan Kalp Hırsızı dizinde Kenan Ece ile başrolü paylaşmış, lakin dizi bir mühlet sonra yayından kalkmıştır.Star Tv’de yayınlanan Medcezir dizinin birinci dönemi sonunda diziden ayrılmış, Twitter hesabı üzerinden senaristin role biçtiği ömrün bu olduğunu ve kendi isteğiyle diziden ayrılmadığını belirtmiştir.

Özel hayatı

İtalyan aktör Gianfranco Russo ile birliktedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.