Cristiano Ronaldo spor salonuna kaydoldu! Ayda 255 sterlin…

Konutunda özel bir spor salonu bulunan Ronaldo’nun, ikamet ettiği bölgenin lokal bir spor salonuna ailece kayıt olması ve burada çalışma yapması görenleri şaşkına çevirdi.

Manchester United’ın yıldız futbolcusu Cristiano Ronaldo, Knutsford’daki bir spor salonuna aylık 255 sterlin karşılığında üye oldu. Ronaldo’nun bu hareketi Cheshire sakinlerine sürpriz olurken, Portekizli yıldızı mahallî bir spor salonunda görenler şaşkına döndü.

37 yaşındaki Ronaldo’nun, Premier Lig futbolcularının ikamet ettiği bölgede bulunan Cpase sıhhat kulübünde idman yapması gündeme oturdu. Portekizli futbolcu, United’ın Carrington’daki tesisleri ve konutundaki özel spor salonu dışında yeni bir spor salonuna da üye oldu.

Ronaldo, oğlu Cristiano Junior ile spor salonunun kriyoterapi odasından bir fotoğraf paylaştı. Eşi Georgina Rodriguez de idmanlarını bu salonda gerçekleştiriyor.

GELECEĞİ TARTIŞMALI

Yıldız futbolcunun, Manchester United’ın gelecek dönem Şampiyonlar Ligi’nde oynayamayacak olması nedeniyle Old Trafford’daki geleceği tartışma konusu oldu. İngiliz devinin yeni teknik yöneticisi Erik cilt Haag, Manchester United ile 2023’e kadar mukavelesi olan ve bir yıl daha uzatma seçeneği bulunan Ronaldo’nun ekipte kalmasını istediğini söyledi.

DÖRT GÖZLE BEKLİYOR

Cilt Haag, Ronaldo’nun Old Trafford’a dönüşünden bu yana tüm maçlarda 24 gol atmasını ‘o bir dev’ kelamlarıyla yorumladı.

Portekizli futbolcunun en azından 1 yıl daha grupta kalması beklenirken, geçtiğimiz hafta MANU’nun resmi sitesine yaptığı açıklamada yeni teknik yönetici Erik cilt Haag ile çalışmayı dört gözle beklediğini söz etti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.