Bugün İçin Burçlarınız Ne Diyor? 9 Ağustos Salı Günü Sizleri Nelerin Beklediğini Öğrenmek İster misiniz?

9 AĞUSTOS 2022 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

KOÇ GÜNLÜK BURÇ YORUMU (21 Mart – 20 Nisan)

Tüm problemleri tek bir tahlille halletmek herkesin aradığı bir şeydir, lakin bu salı, en acil meselelerinizle ilgili sırf birkaç ipucu verebilir.

İlişkinizde kaybettiğiniz bir şeyi kurtarmaya çalışıyor olabilirsiniz ve bugün nihayet neler olduğunu anlayacaksınız.

BOĞA GÜNLÜK BURÇ YORUMU (21 Nisan – 21 Mayıs)

Bugünden en çok ticari işletmeler yararlanacak, bu nedenle hesaplamalar, takaslar, projeler ve para sıkıntılarıyla ilgili rastgele bir faaliyeti yapmaya koyulun.

Öte yandan, titiz ve ruh gerektiren çalışmalar öteki bir güne bırakılmalı. Öğlenden sonra hudutlarınız az da olsa gerilebilir.

İKİZLER GÜNLÜK BURÇ YORUMU (22 Mayıs – 21 Haziran)

Bu salı, zeki ve başarılı beşerler tarafından teşvik edileceksiniz, bu nedenle içinde bulunmayı tercih edeceğiniz arkadaş ortamı konusunda çok seçici olacaksınız.

Ayrıca deney yapmakla meşgulsünüz ve büyük olasılıkla bunu aşk hayatınızda yapmaya meyilli olacaksınız. Zati bir bağlantı içinde olanlar kendilerini en maceracı hissedecek olanlardır.YENGEÇ GÜNLÜK BURÇ YORUMU (22 Haziran – 22 Temmuz)

Girişimci ruhunuz kimi iş faaliyetlerine çok yatırım yapmanızı sağlıyor ve bu alanda harcadığınız güç katiyetle boşa gitmeyecek.

Bir mesken satın alarak yahut kiralayarak yaşadığı yeri değiştirmek zorunda kalan Yengeçler avantajlı bir satın alma yapacak yahut mukavele imzalayacaklar.

ASLAN GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Genelde en açık kelamlı olduğunuz alanlarla ilgili profesyonel fırsatların olduğu bir gün sizi bekliyor. Yani, bugünkü toplantılardan ve sunumlardan korkmamalısınız.

Sabah saatlerinde kendinizi en güzel konuşan kişi üzere hissetmeyebilirsiniz, fakat öğlenden sonra sebat ederseniz her şey daha düzgüne gerçek gidecektir.

BAŞAK GÜNLÜK BURÇ YORUMU (24 Ağustos – 22 Eylül)

Bugün bağınızda olmayan boşlukları doldurmaya çalışarak gerçek problemlerden uzak durmayı tercih ediyorsunuz.

Ayrıca, anında tatmin olmayı ve süratli karlar arayarak bundan sonra ne olacağıyla pek ilgilenmiyor olabilirsiniz. Bu sizin için çok berbat zira bugün çok ayrıntı odaklısınız. Münasebetiyle tahlile kavuşturabileceğiniz sorunların üzerine gitmelisiniz.TERAZİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Eylül – 23 Ekim)

Bu salı çok insan odaklı görünüyorsunuz. Lakin cömert olmak ve insanları meselelerinden kurtarmak yerine, onları diğerleriyle karşılaştırmaya, onlara “haline şükret” demeye devam ediyorsunuz.

Ayrıca, yaptıklarınızın karşılığını iltifat yahut sevgi gösterisi olarak almak istiyorsunuz. Büyük olasılıkla diğerlerini onlardan geri bildirim almak için zorluyorsunuz. Bu tavrınız etrafınızdakiler için mağdur olduğunuz izlenimi yaratacak ve aslında istediğiniz şey bu değil.

AKREP GÜNLÜK BURÇ YORUMU (24 Ekim – 22 Kasım)

Kendi duygusal hayatınız ve gereksinimleriniz bu salı günü hiç olmadığı kadar değerli olacak ve bu nedenle talepleriniz artacak.

İşleri daha da zorlaştırsanız da birebir vakitte istediğiniz şeyle yaratıcı oluyorsunuz. Bekar olmayan Akreplerin partnerleri büyük olasılıkla bugün onlara karşı çok sabır gösterecektir.

YAY GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Kasım – 21 Aralık)

Şu anda sizin için en düzgün şey, her ne kadar hayallerinizi yıkacak olsa da iş yerinizin sıkı programına uymak üzere görünüyor.

Haftanın beş günü nerede olmanız gerektiğini ve ne yapmanız gerektiğini biliyor olmanız, farkında olmasanız da size büyük rahatlık veriyor.OĞLAK GÜNLÜK BURÇ YORUMU (22 Aralık – 20 Ocak)

İlişkinizdeki bir sorun tahminen de bir müddettir ihmal ettiğiniz için size ziyan verecek.

Görünüşe nazaran bunu her şeyden çok düşünüyorsunuz. Lakin tıpkı vakitte, bağınıza nostaljik hislerle yaklaşarak ve eskiyi geri getirmeye çalışarak kendinize sahiden yardımcı olmuyorsunuz. Birtakım Oğlakların her şeyi geçmişte bırakması gerekecek.

KOVA GÜNLÜK BURÇ YORUMU (21 Ocak – 18 Şubat)

Özellikle bu salı, hiçbir şeyin kalıcı olmadığını ne kadar çabuk anlarsanız, işler sizin için o kadar kolay olacak.

Bu durum, esneklik ve açıkçası sizin için bir dereceye kadar meczupluk manasına gelen bir tavır gerektiriyor. İş yerinde yeni bir şeyler denemeniz ve birebir vakitte çalışma şeklinizdeki kimi süratli ve beklenmedik değişikliklere uymanız beklenecektir.

BALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMU (19 Şubat – 20 Mart)

Bu, testler ve sınırlamalar üzere rastgele bir eğitim gayreti için şahane bir gün. Dikkatiniz dorukta ve her şeyi olağandan daha uygun anlayabiliyorsunuz.

Bazı Balıklar partnerlerinden biraz motivasyon isteyebilir.


Kuvvetli Sağanak Geliyor! Meteorolojiden alarm Üzerine Alarm… İşte Kabusu Yaşayacak Vilayetler…


Güldür Güldür’ün Mehtap’ından toplumsal Medyayı Sallayan Paylaşım! Meltem Yılmazkaya’nın Pozuna Sevgilisinden Olay Yorum …


Gizemli akrabalarımız Denisovalılar Antik DNA’nın Devrimi—Genetik Bize Geçmiş Hakkında Ne Anlatıyor?


Aile Dizimi Nedir, Nasıl Yapılır? Zeytin Ağacı Dizisinden Sonra Travmalara Yeni Bir Bakış Açısı…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.