Binance’den Bu 4 Altcoin İçin Duyuru: Delist de Var!

Binance, birisi delist olmak üzere 4 altcoin için ağ yükselmesi, kaldıraçlı işlemler ve entegrasyon duyuruları yaptı.

Binance, bu altcoin için 20x’e kadar kaldıraçlı işlemleri başlattı

Borsa, yakın tarihli bir duyuruda Furucombo (COMBO) için 20x’e kadar kaldıraçlı işlemlerini başlatacağını duyurdu. COMBOUSDT sözleşmesinin kaldıraçlı işlemleri bugün saat 15:00’da açılacak. COMBO fiyatı duyurunun ardından %20’nin üzerinde değer kazandı.

Binance, Tether’in (USDT) Arbitrum One ve Optimism ağlarına entegrasyonunu tamamladı

Yeni bir duyuruda Binance, Tether (USDT) için para yatırma işlemlerinin artık Arbitrum One ve Optimism ağlarında aktif olduğunu bildirdi. Bu arada, para çekme işlemleri Arbitrum One ve Optimism ağlarına yeterli para yatırıldığında açılacak. Resmi duyuruda yer alan kullanıcıların özellikle takip etmesi gereken talimatlar şu şekilde:

  • Binance, Tether’i (USDT) özellikle Arbitrum One ve Optimism ağlarında köprülü varlıklar olarak destekleyecek.
  • Optimism ağındaki Tether (USDT) için köprülü akıllı sözleşme, Optimism Foundation tarafından yönetilmektedir. Ek olarak, Tether tarafından verilmez ve Tether ile kullanılamaz.
  • Arbitrum One ağındaki Tether (USDT), köprülü akıllı sözleşme, Tether’in multisig’i tarafından kontrol edilmektedir. Arbitrum One ağındaki Tether (USDT), köprülü bir token’dir.

Binance, bu altcoin için delist haberi verdi

Bir diğer duyuruda Binance Futures, 8 Haziran saat 12:00 itibarıyla USDⓈ-M 1000LUNCBUSD Sürekli Sözleşmesini kapatacağını duyurdu. Yeni kaldıraçlı oranları aşağıdaki tabloya göre ayarlayacak. Kullanıcıların 8 Haziran’dan itibaren eski sözleşmede yeni pozisyon açmalarına izin verilmeyecek.

Binance, BNB Smart Chain (BEP20) için ağ yükselmesini duyurdu

Binance, BNB Smart Chain (BEP20) ağ yükseltmesini ve hard fork’u destekleyeceğini duyurdu. Ağ yükseltmesi, yaklaşık olarak 12 Haziran saat 01:00’da gerçekleşecek. Bu arada, BNB Smart Chain’in (BEP20) para yatırma ve çekme işlemleri 12 Haziran saat 00:30 tarihinden itibaren askıya alınacak. Resmi duyuruya göre kullanıcıların dikkat etmesi gerekenler şu şekilde:

  • BNB Smart Chain’de (BEP20) bulunan token ticareti, ağ yükseltmesi ve hard fork sırasında etkilenmeyecek.
  • BNB Smart Chain (BEP20) ağ yükseltmesi ve hard fork, 29.020.050’lik blok yüksekliğinde gerçekleşecek. Tahmini süre yalnızca kullanıcıların referansı içindir.
  • Binance, tüm kullanıcılar için ilgili tüm teknik gereksinimleri karşılayacak.
  • BNB Smart Chain (BEP20) ağ yükseltmesi ve hard fork, yeni tokenlerin oluşturulmasına neden olmaz.
  • Yükseltilen ağın istikrarlı olduğunu düşündüğümüzde BNB Smart Chain (BEP20) için para yatırma ve çekme işlemlerini yeniden açacağız ve kullanıcıları bir sonraki duyuruda bilgilendirmeyeceğiz.

Bir diğer gelişmede Binance, 12 gizlilik coin’ini 26 Haziran’dan itibaren Avrupa bölgesine işlemlere kapatacağını duyurdu. Kriptokoin.com olarak aktardığımız üzere, proje ekipleri bu karara tepki gösteriyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir