Batshuayi’nin birinci sözleri! “Çok mutluyum”

Fenerbahçe Kulübü, transferi için kulübüyle mutabakat sağladığı Belçikalı futbolcu Michy Batshuayi’yi bonservisiyle birlikte takımına kattı.

Batshuayi, kendisini 2+1 yıllığına sarı-lacivertli renklere bağlayan kontrata imza attı.

İmza merasiminin akabinde Fenerbahçe TV’ye açıklamalarda bulunan Michy Batshuayi, “Gerçek manada çok heyecanlı olduğumu söylemek istiyorum. Birebir vakitte çok keyifli ve memnunum. Bu ülkeye döndüğüm için, bilhassa de bu topluluğa, bu kulübe geldiğim için çok memnunum. Benim açımdan çok kıymetli zira burada olmak kendimi ziyadesiyle uygun hissettiriyor ve geldiğim andan itibaren de çok yeterli karşılandım” diye konuştu.

Fenerbahçe İdare Konseyi Üyesi Selahattin Baki ise “Aradığımız bir profildi. Hocamızla birlikte geldiğinden beri birtakım isimler üzerinde çalışıyorduk, kendisinin en çok istediği bir iki oyuncudan bir tanesiydi. İki tane İngiliz kulübüyle transfer rekabetine girdik, dün gece galip çıkmasını bildik. Lakin kendisinin hakkını vereyim, hoş bir duruş gösterdi ve buraya gelmek istedi. Artık konutu burası, meskeni Kadıköy! Bu yılki yapılanmamızda takımımıza çok büyük bir derinlik, çok büyük bir güç katacak. Güzel uğurlu olsun. Allah futbolcu bahtı versin. Bu yolun sonu inşallah şampiyonluk olsun” şeklinde konuştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.