Badou Ndiaye: Fenerbahçe’yi yenmek istiyoruz

Adana Demirspor’un bu dönem başında transfer ettiği Badou Ndiaye idman öncesinde basın mensuplarına konuştu.

“Yendiğimiz sürece sorun yok”

Lige yeterli başladıklarını belirten Badou Ndiaye, ”Yendiğimiz sürece natürel ki hiçbir sorun yok. Son iki hafta aldığımız sonuçlardan ötürü çok memnunuz. Ancak tıpkı vakitte hala iştahlıyız, her maçta bunu yapmak ve kazanmak istiyoruz. Bunu yaptığımız sürece de rastgele bir sorun olmayacak” dedi.

“Oyuncular ve kulüptekiler bize yardımcı oluyor”

Adana Demirspor’un özel bir kulüp olduğunu söyleyen Badou Ndiaye, “Geçen senede burada olan oyuncular bize çok yardımcı oluyor. Bir an evvel adapte olmamızın için çok yarımda bulunuyorlar, yalnızca oyuncular değil kulüpteki herkes bizim bir an evvel buraya ahenk sağlamamız için elinden geleni yapıyor. Hoş kent Adana’yı da öğreniyoruz. Allah’a şükür Türkiye’de çok yeterli ekiplerde oynama fırsatı yakaladım. Fakat Adana Demirspor için şunu söyleyebilirim nitekim özel bir kulüp. Burada umarım her şey sonuna kadar istediğimiz halde ilerler” diye konuştu.


“Coşkulu bir taraftar kümesiyle karşılaştık”

Çok coşkulu bir taraftar kümesine sahip olduklarını lisana getiren Badou Ndiaye, “Bundan çok keyif aldım, umarım bütün sene boyunca bu halde devam eder. Devam edeceğine de inanıyorum, devam ettiği sürece biz de onlara teşekkür olarak galibiyetleri ikram edeceğiz” ifadelerini aktardı.

“Fenerbahçe maçı özel ve şiddetli olacak”

Badou Ndiaye ligin 3.haftasında oynayacakları Fenerbahçe maçını “özel ve güçlü bir maç” biçiminde kıymetlendirerek kazanmak için ellerinden geleni yapacaklarını vurguladı.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.